Denizli Haberleri

Anatolia Gurme Fest Denizli’de

81 ilden tatlar Denizli’de buluşuyor. Türkiye’nin en büyük yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali anatolia gurme fest 7-16 Şubat tarihleri arasında Denizli Egs park Fuar ve kongre merkezinde düzenlenecek.

7 Şubat’ta kapılarını açacak olan festivalde İzmit pişmaniyeden Karadeniz peynirlerine Adıyaman peynirli helvasından Hatay künefesine kadar tüm lezzetler 10 gün boyunca bu festivalde.

MasterCheff 1.si Uğur Kardaş Denizli’ye geliyor

MasterCheff 1.si Uğur Kardaş 12 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 da Denizli Egs park Fuar ve kongre merkezinde hayranları ile buluşacak
Mini sirk ilk defa Denizli’de bu festivalde …
Bu festivalde çocukları da unutmadık dünya rekortmeni lastik adamdan illüzyonistlere ve ateş showlara varana kadar farklı gösteri sanatçılarının yer aldığı sirk organizasyonu düzenlenecektir. Sirk organizasyonu ücretsizdir. sirk gösterileri 8-9-15-16 Şubat tarihlerinde günde 4 seans şeklinde düzenlenecek.

Fuar alanına ücretsiz servisler kalkacaktır …

Fuar organizatörleri halkın fuara gelmesi için herşeyi düşünmüşler Denizli’nin farklı 5 noktasından servisler kalkacaktır.
İncirli Pınar yüzme havuzu , demokrasi meydanı ziraat bankası karşısı, Çınar meydanı Büyükşehir belediyesi önü, lise caddesi halk eğitim merkezi karşısı, akkonak parkı Pehlivanoğlu market önü, Albayrak meydanı gürlesin tekstil mağazası önü.
Bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu