Ekonomi

Alışveriş Yapacaklara Duyuruldu! 31 Aralık’a Kadar Başvuran Herkes Alacak!

İş Bankası, resmi internet sitesinden önemli bir duyuruda bulundu. Müşterilerinin ilgisini çeken yeni bir kampanya hazırlayan İş bankası tarafından yapılan açıklamaya göre İş Bankası kredi kartına başvurup tek seferde gerçekleştirecekleri ilk 200 TL ve üzeri alışveriş de 200 TL MaxiPuan sunuyor. 31 Aralık tarihine kadar başvuran müşterileri için geçerli olacak kampanyanın detayları…

Kampanya koşulları

• Kampanyadan 1 Mayıs-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İşCep içerisinde yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
• Kampanya kapsamında 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapılan İş Bankası kredi kartı ile tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş gerçekleştirilmesi durumunda 200 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
• Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
• Aidatsız kredi kartı başvuruları ve aidatsız İş Bankası kredi kartları ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. Kampanya, İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olan ve Maximum Genç Kart alan müşterilerimize özel 200 TL MaxiPuan ödüllü kampanya ile birleştirilemez.

Ödül kullanımı: Kampanya kriterlerine yerine getiren müşterilerimizin kazanmış oldukları MaxiPuanlar kriterlerin yerini getirildiği ayı takip eden ayın ilk 15 günü içerisinde yüklenecektir. MaxiPuanlar yüklenildikleri tarih itibari ile 10 gün süresince kullanılabilecek, kullanılmayan MaxiPuanlar ilgili sürenin sonunda geri alınacaktır. Yükleme anında kampanyaya dahil kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmekte olup yükleme işlemlerinin tamamlanmasının akabinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.