Magazin

Alişan kaza geçirdi! Çocuğu ve eşininde içinde bulunduğu araç takla attı!

Ünlü türkücü Alişan, Manisa Saruhanlı ilçesinde eşi Buse Varol'un ve 2 yaşındaki oğlununda içinde olduğu otomobil nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Meydana gelen kazada ünlü türkücü Alişan eşi Buse Varol ve 2 yaşındaki oğlu kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

Ünlü türkücü Alişan’dan korkutan haber geldi. Tatil için Bodrum’a giden Alişan, eşi Buse Varol, çocuğu ve bakıcının da bulunduğu araç direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu Manisa’nın Akhisar ilçesinde takla attı.

“ÖLÜMDEN DÖNDÜK”

Kazadan Alişan ile araçta bulunan eşi Buse Varol ve oğlu Burak (2) yara almadan kurtulurken, ailenin yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ise olay yerine gelen ambulansla Akhisar’daki özel bir hastaneye kaldırıldı.

Alişan, gazetecilere yaptığı açıklamada, yolda seyir halindeyken ne olduğu anlamadan aracın bariyerlere çarptıktan sonra devrildiğini belirterek, “Büyük şok yaşadık, ölümden döndük. Hayatımda ilk kez kaza yapıyorum, verilmiş sadakamız varmış. Sonra gördük ki aracın aksı kopmuş. Böyle bir aracın aksı nasıl kopabilir hayret ediyorum. Büyük şok yaşadık” diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler