Manşet

Ali Ağaoğlu’nun milyonluk otomobilini fareler kemirdi!

İş insanı Ali Ağaoğlu'nun milyonluk otomobiline fareler zarar verdi. Ağaoğlu, Muğla'nın Milas ilçesindeki şantiyesinde park halinde bulunan 'Rolls Royce’ marka otomobilinin kompresör ve elektrik bağlantı kablolarının kemirilmiş olduğunu gördü. Otomobil çekiciyle, gerekli bakım ve onarımlarının yapılması için İstanbul'a gönderildi.

İş insanı Ali Ağaoğlu’nun 6 milyonluk otomobilini fareler kemirdi. Ağaoğlu, Muğla’nın Milas ilçesindeki şantiyesinde park halinde bulunan ‘Rolls Royce’ marka otomobilinin kompresör ve elektrik bağlantı kablolarının kemirilmiş olduğunu gördü. Otomobil çekiciyle, gerekli bakım ve onarımlarının yapılması için İstanbul’a gönderildi.

Lüks otomobil tutkusuyla tanınan iş insanı Ali Ağaoğlu, geçen 16 Temmuz’da gelen bir telefon üzerine Bodrum’daki tatilini yarıda kesip, 6 milyon TL’lik ‘Rolls Royce Phantom’ otomobilini Milas ilçesi Güllük Mahallesi’ndeki şantiyesine park edip, hava yoluyla İstanbul’a döndü.

FARELER ELEKTRİK BAĞLANTI KABLOLARINI KEMİRDİ

Ağaoğlu, ertesi gün şantiyesindeki bekçisinden gelen haberle, otomobiline farelerin zarar verdiğini öğrendi. Ağaoğlu, işlerini hallettikten sonra döndüğü Milas’ta otomobilinin kompresör ve elektrik bağlantı kablolarının kemirilmiş olduğunu görüp, gerekli bakım ve onarımını yapılması için çekiciyle İstanbul’a gönderdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu