Magazin

Aleyna Tilki Tamamen farklı biri oldu! Photoshopu abarttı!

Aleyna Tilki, sezonu açtı. Bikinili fotoğrafları kilolarını açığa çıkardı. Fotoğrafları photoshopluymuş dedirtti. Yeni koyduğu fotoğraf ise şok yarattı…

KİLOLU FOTOĞRAFLARI İÇİN BU AÇIKLAMAYI YAPMIŞTI!

Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da sezonu açmıştı.Aldığı kilolar ve yeşil bikinisiyle tüm hafta magazin gündemine oturan ünlü şarkıcı bu sefer koyduğu fotoğrafla yok artık dedirtti. Kilolu fotoğraflarıyla gündeme gelen Aleyna şu açıklamayı yazmıştı. “Boyumuz uzun olunca yanımdakiler biraz küçük çıkıyor diye kilolu diyorlar. Kimsenin ölçülerine göre beni kıyaslamayın, bu Aleyna Tilki’ye has bir ölçü. Zayıf ya da kalın değilim. Ben Aleyna Tilki’yim!” 

ALEYNA PHOTOSHOP’U ABARTTI!

Genç şarkıcının Ukrayna Kiev’den paylaştığı son paylaşım ise takipçilerinin gözünden kaçmadı. Tilki’ye “Shop’un ayarını kaçırmışsın, bu kadar zayıf değilsin, O sen olsan bari” yorumları yapıldı. Bazı takipçileri de fotoğrafın altına ‘O sen olsan bari’ mesajını yazdı.Tilki, bir takipçisinin “bacak shop” yorumuna böyle cevap verdi: Ya güzelliğime inanamıyorsunuz gerçekten. Gerçek olmayacak kadar güzel miyim, anlamadım. Birkaç ay öncesinin fotosu bu, stylingimi sevdiğim için paylaştım.

Bir cevap yazın