Magazin

Aleyna Tilki dordurma reklamından 1.5 milyon TL’den fazla kazandı!

20 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’nin dondurma reklamından kazandığı para merak konusu oldu. Daha önce 1.5 milyon TL kazandığı iddia edilen Tilki, bu iddiaları yalanladı. Şarkıcı konu hakkında yaptığı açılamada, daha fazla kazandığını söyledi.

Aleyna Tilki’nin dondurma reklamı ve reklamda seslendirdiği şarkı ile kaç para kazandığı merak konusu oldu. Milliyet’ten Emrah Akçaay’a göre; Tilki aldığı ücret için, “Yazılan ücretten daha fazla aldım. Bağış yapıyorum, kardeşimin eğitimine ve kendi gelişimime harcıyorum. Bağış yapmayı çok seviyorum.” açıklamasını yaptı.

20 milyondan fazla görüntülendi

Dondurma reklamının yönetmenliğini kendisini yapmak istediğini ifade eden Tilki, “Klasik dünya listelerine girdik. İki kez girdik bu listeye. Güzel bir proje oldu. Ersay Üner abi ve Ozan Çolakoğlu abi birleşince çok iyi oluyor. Klibimizi ben yönetmek istedim ama yönetmediğim iyi oldu. Çok eğlendim. Rengarenk bir reklam oldu. Benim oyun alanım gibi oldu. Reklamım bile dünya listelerde ülkemizi temsil etti. Bu zor süreçte hepimize moral oldu “ifadelerini kullandı.

‘Bu benim masalım’ isimli şarkı youtube üzerinde 20.907.711 izlenme sayısına ulaştı.