Magazin

Aleyna Tilki dadı arayaşında!

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Aleyna Tilki, yine dikkat çekici bir mesaj paylaştı. Gündeme bomba gibi düştü.

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, iş hayatında asistan yerine ‘dadı’yla çalışmaya karar verdiğini söyledi. Tilki, “Kendime dadı tutacağım. Asistan tribi çekemem. Dadılar çok çalışkan. Yemeğimi düşünür, saçlarımı tarar ve her şey.” dedi. Tilki ardından aradığı kriterleri de sıraladı: İngilizce ve Rusça bilmesi, çok sakin bir insan olması, ileri görüşlü olması. Mesela oraya çıkarsan düşersin desin çünkü kimse demeyince hep düşüyorum. İyi bir gözlemcilik. Ben denizdeyken beni karadan magazin geliyor mu diye izlemesi.” diye konuştu.

 Yeni video klibi yayında

Popçu Aleyna Tilki’nin, sosyal medya uygulaması TikTok’un fenomenleriyle birlikte yer aldığı Dimes reklam filminin ardından, genç yıldızın “Bi’ Kapışma Var Şimdi” isimli yeni videosu da YouTube’da yayına girdi. “Bi’ Kapışma Var Şimdi”  klibinin söz ve müziği, Aleyna Tilki’ye ait. Mix ve Mastering çalışması Utku Ünsal ve Emre Kıral tarafından yapılan müziğin aranjesinde Can Atayılmaz imzası var. Klibin prodüktörlüğünü Hakan Fıçıcı üstlenirken, yönetmen koltuğuna ise Aleyna Tilki ve Ozan Köse oturdu. Aleyna Tilki’nin Reklamania Creative tarafından hazırlanan video klibinin dijital strateji ve yetenek yönetimini de yine Reklamania bünyesinde bulunan dijital strateji & iletişim ajansı Cats & Dogs üstlendi.