Kültür Sanat

Alev Alev dizisinin 15. Bölümünde Cemre yıkılacak!

Sevilen dizi Alev Alev’in 15. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda kadınların birliği dikkat çekti. Öte yandan fragman sonunda, Çelebi’nin evine giden Cemre, kilitli bir kapıyla karşılaşınca yıkıldığı görüldü.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev’in 15 bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda kadınların masa başında Çelebi’ye karşı ilk zaferlerini kutladıkları görüldü. Öte yandan ateş bacayı sardı. Ozan’ın Cemre’ye söylediği romantik sözler bu hafta izleyicileri çok sevindirecek. Cemre’nin kızı ile arasına örülen yeni duvarlar ise yüreklere ateş düşürecek. Peki, Alev Alev dizisinin son bölümünde neler olmuştu?

Alev Alev 14. Bölüm

Alev Alev 14. Bölümünde Ömer, babası Kenan’ın ölümüyle yıkılan Rüya’yı ayağa kaldırmak ve hayata döndürmek için, ona kendi çocukluğunu ve geçmişini açar.

Öte yandan İskender ise masum olduğunu Rüya’ya kanıtlamak için harekete geçer. Çelebi yeniden belediye başkanlığına adaylığını koymak üzeredir ve bunun için Cemre’ye ihtiyacı olduğunu anlar. Çelebi’den reddedilmeyecek bir teklif alan Cemre, kızı Güneş’i görebilmek için bu teklifi düşünmek zorundadır. Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelerek, Çelebi ile olan mücadelelerinde yılmadan savaşacak, kadının gücünü oluşturacaklardır.