Gündem

Aksaray'da lise öğrencisi intihar etti!

Aksaray Tacin mahallesinde saat sabah 08.30 sularında 68 KP 507 plakalı otomobil boş bir arazi duvarına çarptı. Mahalleli sürücü koltuğunda hareketsiz yatan lise öğrencisini farketmesiyle polis ekiplerine haber verdi. 

BOYNUNA İP BAĞLAMIŞ
Gelen sağlık ekibi, boynunda ip bağlı olan ve üzerinden Vehbi Emin S. adına kimlik çıkan kişinin öldüğünü saptadı. Çevrede yapılan araştırmada Vehbi Emin S.’nin boynuna bağlı olan ipin bir parçası da aracın geliş istikametine göre yaklaşık 100 metre gerideki aydınlatma direğine bağlı olarak bulundu. Polis, otomobilin de gencin bir yakınına ait olduğunu belirledi.

“BENİ AFFET” DİYE NOT YAZMIŞ
Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, 11’inci sınıf öğrencisi Vehbi Emin S.’nin intihar ettiğini belirledi. Otomobilde yapılan incelemede Vehbi Emin S.’nin kız arkadaşına yazdığı düşünülen üzerinde ‘Beni affet’ yazan not bulundu.

GENÇ ÇOCUĞUN DİZİDEN ETKİLENEBİLECEĞİ DÜŞÜNÜLDÜ
Vehbi Emin S.’nin sosyal medyada izlediği bir diziden etkilendiği öne sürüldü. Dizinin sahnesinde, direksiyondaki oyuncunun ipin bir ucunu boynuna, diğer ucunu da ağaca bağlayıp, otomobili nehre sürdüğü görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu