Magazin

Akrep dizisi konusu nedir? Akrep hangi gün? Akrep dizisi oyuncuları isimleri…

Star TV’nin iddialı dizisi Akrep’in oyuncuları ve konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı, senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı dizi her hafta perşembe akşamları yayınlanıyor.

Akrep dizisi oyuncuları arasında birçok tanınan isim ve genç oyuncu bulunuyor. Dizinin kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Aslı Melisa Uzun gibi isimler yer alıyor. Peki, Akrep dizisi oyuncuları kimler? Dizi nerede çekiliyor? Konusu nedir? İşte diziye dair merak edilen tüm detaylar…

AKREP DİZİSİ HANGİ GÜN?

Akrep dizisi artık Perşembe günleri saat 20:00’de STAR TV’de ekrana gelmektedir.

AKREP DİZİSİ KONUSU

Perihan Emgen; kızı, torunları ve çok sevmese de kızı için katlandığı damadı ile yıllar içinde kelimenin tam anlamıyla tırnakları ile kazıyarak kurduğu rahat, konforlu ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen telefon ile hepsinin hayatı sonsuza dek değişecektir! Kızı Berna’nın cesedi bulunmuştur! Karakoldan gelen telefon ile Emgenlerin evine ve hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın kızı, damadının ise sevgilisidir! Henüz bir yaşında iken terkettiği kızı şimdi ailesini darmaduman eden kişi olarak karşısındadır!

AKREP DİZİSİ OYUNCULARI

Perihan – Demet Akbağ

Ferda – Evrim Alasya.

Aras – Yusuf Çim.

Ayşem – Beril Pozam.

Şahin – Taha Baran Özbek.

Duru – Aslı Melisa Uzun.

Merve – Müge Su Şahin.

İpek – Esila Umut.

Hacer – Demet Gül

AKREP DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde çekilmektedir. Akrep dizisinin, bazı sahneleri ise İstanbul’da bulunan Büyükçekmece gölünde çekilmektedir. Beykoz’da bulunan eski bir kundura fabrikasının da film platosu olarak kullanıldığı ve dizinin iç mekan çekimlerinin burada yapıldığı aktarıldı.