Kültür Sanat

Akıncı dizisi bugün yayınlandı! Akıncı dizisi konusu ne? Akıncı dizisi 2 fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında bugün Akıncı dizisi yayınlandı. Fragmanı dikkat çeken dizi hakkında vatandaşlar araştırma yapıyorlar. Peki, Akıncı dizisi konusu ne? Akıncı dizisi 2. fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak edilen soruların cevapları…

Başrolünde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahin, Müge Boz gibi isimlerin yer aldığı Akıncı dizisi bugün ATV’de başladı. Dikkat çekici fragmanı ile çok konuşulan dizinin konusu hakkında araştırmalar yapılıyor. Diziyi sevenler ise ikinci fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyorlar.

Akıncı 1. Bölüm

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir. Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasadışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul’a çağrılmıştır.

Akıncı 2. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akıncı dizisi için henüz ikinci bölüm fragmanı yayınlanmadı. Akıncı dizisi Cuma günleri saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak.

Bunlara bakmadan geçme!

ÖNEMLİ BAŞLIKLAR