Magazin

Akın Akınözü’nden dikkat çeken açıklama!

Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü İspanyol 'Telenovela' dergisinin temmuz sayısına konuk olarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 29 yaşındaki yakışıklı oyuncuya "Başarının kaderde yazılı olduğuna inanıyor musunuz?" sorusuna "Herkes başarılı olmak için doğdu. Her birimiz milyonlarca insan arasında hayatta kalan ve bir yumurtayı döllemek için elde edilen tek bir spermin sonucuyuz" ifadelerinde bulundu.

ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinin başrol oyuncularından Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü İspanyol ‘Telenovela’ dergisinin temmuz sayısına konuk oldu.

“TEK BİR SPERMİN SONUCUYUZ”

29 yaşındaki Akın Akınözü, “Oyunculukta zirvede olmak neler hissettiriyor?” sorusuna, “Ben sadece kariyerimin başında olan bir aktörüm. Ülkemde ve yurtdışında önemli bir aktör olmak için yapacak ve öğrenecek çok şeyim var” cevabını verdi.

Akın Akınözü, “Başarının kaderde yazılı olduğuna inanıyor musunuz?” sorusuna “Herkes başarılı olmak için doğdu. Her birimiz milyonlarca insan arasında hayatta kalan ve bir yumurtayı döllemek için elde edilen tek bir spermin sonucuyuz” şeklinde yanıt vererek şaşırttı.

“MİRAN BEYNİ YIKANMIŞ BİR ADAM”

Miran’dan bahseden yakışıklı oyuncu, “Miran beyni yıkanmış bir adam. Sevdiği kadından intikam almak istemesi zor bir şey. Bu karakteri anlamaya çalışmak kendimi keşfetmeme yardımcı oldu. Hercai ilgi gören bir proje” dedi.

Kısa sürede çok sayıda ödül alması hatırlatılan Akınözü, “Ödüller önemli tabii ama bir çekim günü yeni bir şey keşfettiğimde kendimi daha fazla ödüllendirilmiş hissediyorum” şeklinde konuştu. Akınözü, maneviyata da önem verdiğini ifade etti. Matematik okurken oyunculuğa yönelen Akınözü, “Ailemde çok sayıda sanatçı var. Bu yüzden oyunculuğa geçiş yapmam zor olmadı. Oyunculukta ilerlemek istedim” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler