Magazin

Akın Akınözü sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile uçakta görüntülenen videosu kaldırıldı!

ATV ekranlarında yayınlanan reytin rekorları kıran Hercai dizisinin başrol oyuncu Akın Akınözü sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile uçakta öpüşürken yakalandı. Uçakta görüntülenen çiftin videosunu YouTube kaldırdı.

PARİS’TE KARŞILADILAR
2020 yılını sevgilisi Sandra Pestemalciyan ve arkadaşlarıyla Paris’te karşıladı. Çiftin, Paris dönüşünde uçakta öpüşürken çekilen görüntüleri ise günlerce konuşuldu. İkilinin bu görüntüleriyle ilgili ilginç bir gelişme yaşandı.

ÖPÜCÜKLERE BOĞDU
İstanbul’a dönüş yolunda aşka gelen Akın Akınözü, sevgilisi Sandra Pestemalciyan’ı öpücüklere boğarak gündeme gelmişti. İkilinin uçaktaki bu halleri diğer vatandaşların dikkatini çekmiş hatta bir kişi o anları kayda almıştı.

YOUTUBE KALDIRDI
Çiftin, 2 hafta önce yayınlanan videoları ise YouTube tarafından hazırlanan algoritmaya takıldı. YouTube’un kuralları ihlal eden videoları kaldırma amacıyla geliştirdiği yapay zeka destekli algoritma, Akın Akınözü ve Sandra Pestemalciyan’ın uçakta öpüştüğü videoyu YouTube’dan kaldırdı. Dünyanın en büyük video izleme sitesi YouTube, Akın Akınözü ve sevgilisinin öpüşme videosunu kuralları ihlal ettiği gerekçesiyle sistemden kaldırdı ve paylaşım sahiplerine işlemle ilgili e-posta gönderdi.

Bir cevap yazın