EkonomiGündem

Akbank’tan Getir indirim kampanyası duyuruldu: 400 TL birden düşecek!

Akbank’tan Getir indirim kampanyası duyuruldu. Akbank, müşterilerine bir fırsat sundu. Getir kodu alarak 400 TL indirim kazanılacak. İlk kez Akbanklı olan kişilerin katılım sağlayacağı kampanyanın 15 Haziran’a kadar devam edeceği bildirildi.

Akbank haziran ayı kampanyalarını müşterileri için başlattı. Bu kampanyalar arasında dikkat çeken bir kampanya var. Akbank’tan alınan bilgilere göre, “1047GETIR400” davet koduyla 15 Haziran’a kadar Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olanlar 400 TL değerinde Getir indirim kodu kazanacak.

AKBANK KAMPANYA KOŞULLARI VE DETAYLARI;

Kampanya kapsamında “ 1047GETIR400 ” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 400 TL değerinde Getir indirim kodu kazanacaktır.

Kampanya 1 – 15 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya kapsamında kazanılan 400 TL değerinde Getir indirim kodu sadece www.getir.com web sitesinde ve Getir mobil satış kanalından yapılacak en az minimum 400 TL’lik harcamalarda geçerlidir.

Kampanyadan Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilecektir.

Kampanya sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “ 1047GETIR400 ” davet kodunu kullanarak yapılan başvurular için geçerlidir.
Müşteriler kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilecektir.

Mobil üzerinden Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanabilmek için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklanması ve davet kodu alanına “ 1047GETIR400 “ kodunu yazarak ilerlenip müşteri olunması önemlidir. Detaylı bilgi için: Akbanklı Ol | Akbank Müşterisi Olmak Çok Kolay(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)

Kampanya kapsamında kazanılan 400 TL değerindeki Getir indirim kodunun kullanım süresi 15 Temmuz 2024 tarih ve saat 23:59’da sona erecektir. Bu tarihten sonra kodlar geçersiz sayılacak ve kullanılamayacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan 400 TL değerindeki Getir indirim kodu, müşterinin “ 1047GETIR400 ” davet kodu ile Akbanklı olma süreci tamamlandıktan sonra Akbank tarafından SMS ile Müşteriye gönderilecektir.

Getir indirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.

Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

İndirim tutarı karşılığında para iadesi yapılamaz.

Kampanya kapsamında verilen siparişlerin iptal edilmesi durumunda kampanya geçerlilik süresinin devam etmesi koşuluyla indirim kodu

kullanıldığı tarihten itibaren en geç 24 saat içerisinde tekrar kullanılabilecektir.

Akbank T.A.Ş. ve Getir A.Ş. kampanyayı durdurma, sonlandırma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.