EkonomiGündem

Akbank’tan faizsiz 20 bin TL avans kampanyası!

Akbank’tan faizsiz para verilecek. Akbank, internet sitesi üzerinden kampanya başlattığını açıkladı. Yapılan kampanya açıklamasında, kredi kartı başvurusu yapanlara özel 20 bin TL faizsiz taksitli avans verileceği bildirildi. Kampanyanın 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacağı bildirildi.

Akbank’tan dikkat çeken bir açıklama geldi. Banka, faizsiz taksitli avans kampanyasını duyurdu. Akbank tarafından alınan kampanya bilgilerine göre, mobilden Akbank kredi kartına başvuru yapanlara özel 20.000 TL’ye kadar sıfır faizli taksitli avans verilecek.

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ AVANS KAMPANYASI;

Kampanyadan Akbank bireysel kredi kartı olmayıp, 1 – 31 Mayıs 2024 arasında Akbank Mobil üzerinden ilk kez Axess veya Wings asıl kart başvurusu yapan ve 31 Mayıs’a kadar kartı onaylanan Akbanklılar yararlanabilir.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar 15 Haziran 2024 tarihine kadar, taksitli avans limitleri doğrultusunda, maximum 20.000 TL tutarında ve 3 ay vadeyle %0 faizli Taksitli Avans kampanyasından yararlanabilir.

Kampanyadan yalnızca Akbank Mobil üzerinden kredi kartı başvurusunu tamamlayan Akbanklılar yararlanabilir.

Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 1 Mayıs 2024 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.

Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbank Mobil’den kredi kartına başvuran katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, belirtilen tarihe kadar yapacakları 20.000 TL’ye kadar ve 3 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %4,42 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.

Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.

Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM’lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı; kartın kullanılabilir fnakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.

Fiziki kartlar ile Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir.

Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya sadece Axess ve Wings bireysel kredi kartları dahildir. Free, Ticari kredi kart, ek kart ve sanal kart başvuruları dahil değildir.
Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemeyecektir.