EkonomiGündem

Akbank’ta hesabı olan tüm herkes için uygulanacak: Kartlara 1000 TL yatacak!

Akbank tarafından kampanya açıklaması geldi. Akbanklı olan kişilere 1000 TL verilecek. Bankanın sürekli yenilediği kampanyalara her ay yenisi ekleniyor. Buna göre, Akbank’tan başlatılan kampanyaya katılımla birlikte 1000 TL kartlara yüklenecek. Kampanya için bir tarih de verildi.

Akbank tarafından kampanya duyurusu yapıldı. Akbanklı olan herkes için geçerli olacak kampanya, 1000 TL kazandıracak. Akbank’tan alınan kampanya bilgilerine göre, 30 Nisan tarihine kadar Mobil’den Akbanklı olup Axess veya Wings’e başvurarak yapılacak tek seferde 1.000 TL ve üzeri harcamaya 1.000 TL chip-para verilecek.

AKBANK’TAN KAMPANYA AÇIKLAMASI;

Kampanyadan 28 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.

Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 30 Nisan tarihine kadar başvurularının onaylanması gerektiğini belirtmek isteriz.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 15 Mayıs tarihine kadar tek seferde yapacakları 1.000 TL ve üzeri ilk harcamalarına 1.000 TL chip-para kazanabilir.

Kampanya tarihleri arasında bankamızda aktif olmayan, Akbank Mobil’i indirerek “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyen ve uzaktan Akbanklı olma süreciyle aktif hale gelenler de yararlanabilir.

Kampanyadan kazanılacak 1.000 TL chip-para ödülü tek seferliktir.

Kampanyadan kazanacağınız chip-para ödülünün kredi kartınız onaylandıktan 2 iş günü sonra yapılacak alışverişlerde geçerli olmaya başlayacağını bildirmek isteriz.

Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanması ve evraklarının bankamıza ulaşmasından sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.

Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir.

Mobil veya şubeden Akbanklı olanlar; şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, Akbank İnternet, ATM, akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurabilir.

Kampanyamızın bireysel bazda gerçekleşeceğini belirtmek isteriz.

Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabilir.

Kampanyaya sadece Axess ve Wings bireysel kredi kartlarının dâhil olduğunu; free, ticari kredi kartı, ek kart ve sanal kart başvurularının dâhil olmadığını hatırlatırız.

Axess veya Wings kredi kartı sahiplerinin 1 yıl süreyle kart ücreti ödemeyeceğini bildirmek isteriz.

Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde kartınıza otomatik olarak yüklenir.

İptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.