EkonomiGündem

Akbank kartınız bulunuyorsa yarın son gün: 500 TL hediye edilecek!

Akbank kartı bulunanlara özel kampanya duyuruldu. Akbank’ın başlattığı kampanya için yarın son gün. Banka, kampanyaya katılan müşterilerine 500 TL hediye edecek. Kampanya açıklamasına göre, başvuru yapanların Hepsiburada, Amazon.com.tr, Boyner.com.tr, istegelsin, GittiGidiyor, morhipo.com ve teknosa.com’dan yapacakları harcamalarda %20, işlem başına en fazla 100 TL, toplam 500 TL’ye varan indirim kazanılacak. Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings’e başvuranların yararlanabileceği belirtildi.

Kampanya detayları :

Kampanya 09.05.2022– 15.07.2022 tarihleri arasında, ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterilerimiz için geçerlidir.

Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir ve Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.

09.05.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 09.05.2022-15.07.2022 arasında başvurarak, 15.07.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

09.05.2022-15.07.2022 tarihleri arasında başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 25.07.2022’ye kadar Hepsiburada, Amazon.com.tr, Boyner.com.tr, istegelsin, GittiGidiyor, morhipo.com ve teknosa.com’dan yapacakları harcamalarda %20, işlem başına en fazla 100 TL, toplam 500 TL’ye varan indirim kazanabilirler.

Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.

Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.

Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya boyunca Hepsiburada, Amazon.com.tr, Boyner.com.tr, istegelsin, GittiGidiyor, morhipo.com ve teknosa.com’dan yapılacak harcamalarda kazanılabilecek 500 TL’ye varan indirime ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

Kazanılan indirim tutarı kampanya koşulları gerçekleştirildikten 2 iş günü sonra ekstreye indirim olarak yansıtılacaktır.

Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.