EkonomiGündem

Akbank kart sahiplerini ilgilendiren karar: 1000 TL hediye edileceği duyuruldu!

Akbank kart sahiplerini ilgilendiren karar geldi. Akbank, müşterilerine kampanyasını duyurdu. Akbank’ın başlattığı kampanya kapsamında 1000 TL’ye kadar hediye verilecek. Kampanyanın detayları belli oldu. Kampanyaya katılım sağlayacak müşteriler için koşullar tek tek duyuruldu.

Akbank’tan alınan bilgilere göre, banka müşterisi yakını Akbank kredi kartıyla harcama yaparsa 200 TL, ayrıca Akbank FAV’lı olan her yakını için 100 TL, toplam 1.000 TL chip-para kazanılacak.

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yapmaları ve/veya Akbank FAV’lı olmaları durumunda chip-para kazanacaklar.

Kampanyadan, Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapıp sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yaptıranlar ve/veya Akbank FAV’lı yapanlar yararlanabilecektir.

Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında Akbank Kredi Kartı harcaması yapan her tanıdığı için 200 TL, ayrıca Akbank FAV’lı olan her tanıdığı için 100 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir. 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin koşulları sağlamasından ilave chip-para kazanamaz.

Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan chip-para kazanıldığı anda eğer Kampanyalı Müşteri’nin Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı yoksa chip-para yüklemesi gerçekleşemez.

Kampanya kodu oluşturabilmek için müşterinin mevcutta Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı olması gerekir. Henüz kartı olmayan ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşteri, yeni kart edindikten bir gün sonra kampanya kodu oluşturabilir.

Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet koduyla Akbanklı olan yakını Kredi Kartıyla ilk alışverişini yaptığı an ve/veya Akbank FAV’lı olduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir.