EkonomiGündem

Akbank kart sahiplerine resmen duyuruldu: Yarın saat 23.59’da sona erecek!

Akbank’tan kampanya açıklaması yapıldı. Akbank’ın kampanyasına katılmak isteyen müşteriler için yarına kadar süre verildi. Kampanyaya katılanlar sıfır faizli taksitli avanstan yararlanabilecek. Banka, Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar için duyurdu.

AKBANK SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ AVANS KAMPANYASI DETAYLARI;

Akbank, sıfır faizli taksitli avans kampanyasının detayları belli oldu. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenler için yarına kadar süre verildi. Akbank açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Kampanyadan 1 Temmuz – 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk defa ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.

Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir.

01.07.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 01.07.2022 – 22.08.2022 arasında ilk kez asıl Axess veya Wings’e başvurarak, 22.08.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler 07.09.2022 tarihine kadar taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan faydalanabilecektir.

Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak 31 Ağustos’a kadar kampanyadan faydalanabilir.

Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 7.500 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,80 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.

Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.

Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir nakit limitleri kapsamında, sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.

Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.

Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM’lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.