EkonomiGündem

Akbank kart sahipleri dikkat: Ücretsiz olacak!

Akbank kart sahiplerine yönelik açıklamada bulunuldu. Akbank, birçok başlık altına düzenlediği kampanyalara yenilerini eklemeye devam ediyor. Banka, ücretsiz olacak kampanyası hakkında detayları açıkladı. Kampanyanın ayrıcalıkları ve başvuruyla ilgili bilgileri duyuruldu.

Akbank’tan bir kampanya açıklaması geldi. Bankadan yapılan kampanya bilgisine göre, Akbank Mobil üzerinden alınan kod ile LoungeMe uygulaması üzerinden dünyada 300’den fazla havalimanında geçerli ve yıllık 5 giriş hakkı elde edilen Explorer paketi ücretsiz olacak.

AKBANK KAMPANYA KOŞULLARI ŞU ŞEKİLDE;

Müşterinin kampanyadan faydalanabilmesi için Akbank Mobil’de yer alan Kampanyalar menüsündeki “Wings Dünyası” programı altındaki “Black Plus Programı Havalimanı Ayrıcalıkları” kampanyasına katılım sağlayarak kodunu görüntülemesi gerekir.

Müşterinin LoungeMe uygulaması üzerinden üyelik oluşturduktan sonra ödeme ekranında indirim kodunu ilgili alana girmesi gerekmektedir. İlgili kod yalnızca Explorer paket satın alımı için ücretsiz hak tanımlayacaktır.

Müşteri ücretsiz satın alma işlemi sonrasında verilen QR kodunu veya kodun altındaki numarayı lounge personeline göstererek giriş yapabilir.

Kampanya kapsamında her müşteriye yılda 5 ücretsiz giriş hakkı tanımlanır.

Müşterinin ücretsiz giriş hakları, kampanyayı ilk kullandığı tarihten itibaren bir yıl sonra yenilenir.

Ücretsiz lounge ayrıcalığı, müşterinin koşulları sağlamasını takip eden ayın ortasında tanımlanır.

Müşteri kampanyadan bir misafiri ile birlikte yararlanabilir.

İstanbul, Sabiha Gökçen, Esenboğa, Adnan Menderes havalimanları başta olmak üzere dünyada 400’den fazla havalimanında geçerlidir.

Lounge ayrıcalığının geçerli olduğu tüm havalimanlarını görüntülemek için LoungeMe uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Mobil üzerinden alınan kod yalnızca LoungeMe uygulaması üzerinde kullanıma uygundur.

İlgili kod ile yalnızca LoungeMe Explorer paketini ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Kampanyamız kişi bazındadır.

Kullanımlar sonrası kalan haklar LoungeMe profil alanında yer alan “kalan kullanım hakkı” bölümünden öğrenilebilir.

Uygulama ile ilgili tüm teknik sorular için https://www.lounge.me(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) adresinden veya 0 850 223 50 50 numaralı LoungeMe iletişim numarasına ulaşılabilir.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilebilir.