EkonomiGündem

Akbank kart sahibi yüzlerce kişiye müjdelendi: 30 Eylül saat 23.59’da son bulacak!

Bankalardan müşterilerini memnun etmek adına birçok sektörde geçerli kampanya ve indirimler düzenleniyor. Akbank tarafından bir kampanya duyurusu yapıldı. Banka, indirim kampanyasına dair tüm bilgileri müşterilerine paylaştı. Buna göre, kampanya katılım sağlayanlar yüzde 30 indirim kazanacak.

Akbank kampanya düzenlediğini duyurdu. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya doğrultusunda İstanbul’da toplu ulaşımda yüzde 30 indirim sağlanacak. Alınan kampanya bilgilerine göre, Akbank VISA logolu tüm temassız kartlar ile İstanbul’da toplu ulaşımda kart kabulü yapılan harcamalarda %30 indirim kazanılabileceği bildirildi.

KAMPANYAYA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşteriler de ilk harcamadan önce Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya “ISTANBUL” yazip 4566’ya SMS gönderebilir.

AKBANK KAMPANYA DETAYLARI VE KOŞULLARI;

Kampanya 9 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan 9-14 Eylül 2023 tarihleri arasında katılım sağlamış olanlar faydalanacaktır.

Kampanya İstanbul’da geçerlidir. Kampanya kapsamında Akbank VISA logolu tüm temassız kartlar ile İstanbul’da toplu ulaşımda kart kabulü yapılan noktalarda yapılan işlemlerde %30 indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk işlemden önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 240 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan tüm Akbank VISA logolu temassız kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca 30 TL ve üzeri tüm işlemler kampanyaya dahildir.

Temassız kartınızı toplu ulaşımda kullandığınızda geçerli olacak ücret tek kullanımlık bilet fiyatı ve hatta göre uygulanacak sınırlı kullanım bilet ücreti tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.