Ekonomi

Akbank Kart sahibi olanlara güzel haber: 30 Nisan 2022’ye kadar 900 TL hediye edilecek!

Akbank Kart sahibi olanlar için banka yeni bir duyuruda bulundu. Banka tarafından yapılan açıklamada, 1-31 Mayıs 2021 arasında Akbank Mobil kanalından ilk kez Akbanklı olanlara özel chip-para hediye edileceği bildirildi. Kampanyanın 30 Nisan 2022’ye kadar yapılacak her internet alışveriş geçerli olacağı bildirildi.

Bankalar müşteri çekmek için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenliyorlar. Akbank yaptığı yazılı açıklama ile ilk kez Akbank’lı olanlara güzel haberi verdi. Banka 1 Mayıs 2021 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında yapılacak her internet alışverişine %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye edileceğini bildirdi.

Akbank kart kampanyası koşullar

Kampanya kapsamında ilgili koşulları sağlayan müşterilerin dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart’ı ile yapacakları her internet alışverişine %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 75 TL, toplam 900 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir.

Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

Kampanyadan 1 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış, dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.