EkonomiGündem

Akbank duyuru yaptı: 30 Eylül’e kadar yüzde 30 indirim olacak!

Akbank tarafından kampanya duyurusu yapıldı. Banka, müşterilerine bir avantaj sundu. Akbank’ın kampanya duyurusuna göre, İstanbul’da toplu ulaşımda indirim sağlanacak. Kampanyanın 30 Eylül’e kadar devam edeceği bildirildi. Buna göre, kampanyaya katılmak isteyenlerin 7 gün süresi kaldı.

Akbank, ulaşımda indirim kampanyasını duyurdu. Bankadan alınan bilgilere göre, Akbank VISA logolu tüm temassız kartlar ile İstanbul’da toplu ulaşımda kart kabulü yapılan harcamalarda %30 indirim kazanılacak. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Juzdan’dan ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanacak ya da “ISTANBUL” yazip 4566’ya SMS gönderilecek.

AKBANK KAMPANYA AÇIKLAMASI;

Kampanya 9 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan 9-14 Eylül 2023 tarihleri arasında katılım sağlamış olanlar faydalanacaktır.

Kampanya İstanbul’da geçerlidir. Kampanya kapsamında Akbank VISA logolu tüm temassız kartlar ile İstanbul’da toplu ulaşımda kart kabulü yapılan noktalarda yapılan işlemlerde %30 indirim sağlanacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk işlemden önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 240 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan tüm Akbank VISA logolu temassız kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca 30 TL ve üzeri tüm işlemler kampanyaya dahildir.

Temassız kartınızı toplu ulaşımda kullandığınızda geçerli olacak ücret tek kullanımlık bilet fiyatı ve hatta göre uygulanacak sınırlı kullanım bilet ücreti tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.