GündemYerel

Akbank duyurdu! Konut faiz oranında indirim

Akbank müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını avantajlı faiz oranları ve müşteri tercihlerine göre farklılaşabilen ödeme seçenekleri ile , konut faiz oranında indirim yaptığını duyurdu. Akbank, konut kredisi faiz oranını, "tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın" diyerek yaptığı indirimi duyurdu. İşte detaylar...

Akbank, Müşterilerin finansal ihtiyaçlarını, avantajlı faiz oranları ve müşteri tercihlerine göre farklılaşabilen ödeme seçenekleri ile konut kredisi faiz oranını indirdiğini duyurdu.

Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, “Hayalindeki evi satın almak isteyen müşterilerimizin yanındayız ve konut sektörünü destekleyici her türlü adımı atmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızın konut kredisi faiz oranımızı yüzde 0.95’e indirdik” dedi. Ülke ekonomisindeki ivmelenmenin sürdürülmesi için, Akbank’ın da üzerine düşeni yaparak çalışmalarına aralıksız devam ettiğini vurgulayan Bülent Oğuz, “Ekonomimize doğrudan katkı sağlayan konut kredilerinde müşterilerimize en iyi koşulları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, konut sektörünü desteklemeye, müşterilerimize en doğru hizmeti sunmaya devam edeceğiz” diye sözlerini tamamladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı