EkonomiGündem

Akaryakıt istasyonuna gidecekler dikkat: 180 TL indirim yapılacak! Benzin, motorin, LPG…

Benzin, motorin ya da LPG fiyatları sürücülerin cebini yakarken, indirim ve kampanyalar yakından takip ediliyor. Akaryakıt fiyatlarında bir indirim müjdesi geldi. Benzin, motorin, LPG harcamasına özel indirim yapılacak. Kampanyaya katılım detayları ve kampanya tarihi de açıklandı.

Akaryakıt fiyatlarında geçerli olacak indirim kampanyası açıklandı. ING Bank, akaryakıt indirimi kampanyasını duyurdu. Bankadan alınan bilgilere göre, ING kredi kartıyla 15 Nisan’a kadar Petrol Ofisi istasyonlarında farklı günlerde 4 defa 700 TL benzin, motorin ya da LPG harcaması yapanlar 180 TL indirim kazanacak. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ”POAS” yazıp, 2205’e SMS gönderilmesi gerekiyor.

ING BANK AKARYAKIT KAMPANYASI KAMPANYASI;

Kampanya 1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde, 4 defa 700 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerli olur.

Harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekir. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ya da otogaz harcamalarında yalnızca bir harcama kampanyaya dahil olur.

ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.

ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

180 TL indirim, 21 Mayıs 2024 tarihinde kartlara yansıtılır.

Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 180 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekir.

Kampanyaya katılım için harcamadan önce “POAS” yazıp 2205’e SMS göndermek gerekir.

SMS’in, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.