EkonomiGündem

Akaryakıt indirimi kampanyası başlatıldı: 15 Mayıs’a kadar devam edecek!

Akaryakıt fiyatları sürücülerin gündeminden düşmüyor. Böylelikle bankaların kampanyaları da yakından takip ediliyor. ING Bank tarafından dikkat çeken bir akaryakıt kampanyası düzenlendi. Bankanın düzenlediği kampanyanın 15 Mayıs tarihine kadar süresi olurken, kampanyaya dahil olan müşteriler ise akaryakıt indirimi kazanacak.

ING Bank’tan akaryakıt indirimi kampanyası düzenlendi. Banka, akaryakıt harcamasına 180 TL indirim yapılacağını belirtti. Yapılan kampanya duyurusuna göre, 15 Mayıs tarihine kadar Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında farklı günlerde 4 defa 700 TL harcama yapılırsa 180 TL indirim kazanılacak. Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce ”POAS” yazıp, 2205’e SMS gönderilmesi gerekiyor.

 ING BANK AKARYAKIT KAMPANYASI DETAYLARI;

Kampanya 1 Nisan – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde, 4 defa 700 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerli olur.

Harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekir. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ya da otogaz harcamalarında yalnızca bir harcama kampanyaya dahil olur.

ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.

ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

180 TL indirim, 21 Mayıs 2024 tarihinde kartlara yansıtılır.

Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 180 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekir.

Kampanyaya katılım için harcamadan önce “POAS” yazıp 2205’e SMS göndermek gerekir.

SMS’in, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.