EkonomiGündem

Akaryakıt indirim kampanyası başlatıldı: Benzin, motorin, LPG 230 TL birden düşecek!

Akaryakıt indirim kampanyası başlatıldı. Benzin, motorin ya da LPG için indirim yapılacak. Milyonlarca sürücünün yakından takip ettiği akaryakıt kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Buna göre, akaryakıt alışverişine 230 TL indirim kararı alındı.

ING Bank tarafından akaryakıt kampanyası başlatıldığı bildirildi. Banka, müşterilerine güzel indirim haberini duyurdu. Yapılan kampanya açıklamasında, ING kredi kartıyla Shell istasyonlarında 230 TL indirim yapılacak. Kampanyanın 30 Haziran tarihine kadar devam edeceği kaydedildi. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşterilerin harcama yapmadan önce ‘SHELL” yazıp, 2205’e SMS göndermesi gerekiyor.

ING BANK AKARYAKIT KAMPANYASI;

Kampanya 16 Mayıs – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde, 4 defa 800 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerli olur.

Harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekir. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt ya da otogaz harcamalarında yalnızca bir harcama kampanyaya dahil olur.

ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.
ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

230 TL indirim, 5 Temmuz 2024 tarihinde kartlara yansıtılır.

Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 230 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekir.

Kampanyaya katılım için harcamadan önce “SHELL” yazıp 2205’e SMS göndermek gerekir.

SMS’in, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.