Afyonkarahisar haberleriGündem

Afyonkarahisar’da yaşlı çiftten 5 gündür haber alınamıyor!

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 66 yaşındaki Cevdet Uysal ve eşi Zeliha Uysal'dan 5 gündür haber alınamıyor. Çiftten haber alamayan yakınları durumu ekiplere bildirdi. Bunun üzerine eve gelen ekipler, Cevdet ve Zeliha Uysal çiftine ait cep telefonlarının da yer aldığı eşyaların, evde olduğunu belirledi. Arama çalışmaları sürüyor. 

Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesi Pınarlı köyünde yaşayan 66 yaşındaki Cevdet Uysal ve eşi Zeliha Uysal’dan 5 gündür haber alınamıyor. Çiftten haber alamayan yakınları dün saat 19.00 sıralarında durumu ekiplere bildirdi. Bunun üzerine eve gelen ekipler, evde inceleme başlattı.

Kapısı kapalı ve anahtarı da üzerinde olan eve giren ekipler, Cevdet ve Zeliha Uysal çiftine ait cep telefonlarının da yer aldığı eşyaların, evde olduğunu belirledi. Cevdet Uysal’a ait araç da anahtarı üzerinde olarak evin garajında bulundu.

EN SON PAZAR GÜNÜ GÖRÜLDÜ

Yapılan araştırmalarda Cevdet ve Zeliha Uysal çiftinin en son 25 Ekim Pazar günü görüldüğü tespit edildi. Herhangi bir rahatsızlığı olmadığı belirtilen çiftin bulunması için çalışma başlatıldı. Yapılan aramalara rağmen herhangi bir sonuç elde edilemedi. Çiftin bulunması için çalışmalar sürüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu