Afyonkarahisar haberleri

Afyonkarahisar’da motosikletin zincirleri yüzünden 3 parmağı koptu!

Afyonkarahisar'ın Şuhut ilçesinde Ahmet Çakır isimli şahıs motosikleti ile seyir halindeyken vites arttırmak istedi. Bunun üzerine durarak elini zincir mekanizmasının içine soktu. Mekanizmaya sıkışan Ahmet Çakır'ın 3 parmağı koptu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde ilçe merkezine doğru motosikleti ile seyir halinde olan Ahmet Çakır yol kenarında durarak vites değiştirmek istedi. Bunun üzerine motosikletin zincir mekanizmasının içine sokarak 3 parmağını sıkıştırması üzerine koptu.

PARMAKLARI YERİNDE DEĞİLDİ

O sırada olay yerinden geçen ve Çakır’ın durumunu gören bir yakını ise şahsı hemen aracına alarak yaklaşık 200 metre uzaklıktaki Şuhut Devlet Hastanesine götürdü. Acil serviste yapılan ilk müdahaleden Çakır’ın parmaklarının yerinde olmadığı görülünce durum yakınlarına bildirdi.

YAKINLARI PARMAKLARINI BULDU

Yakınları ise olay yerine tekrara giderek Çakır’ın kopan parmaklarını yaklaşık 10 dakika sonra hastaneye getirdi. Çakır’ın müdahalenin ardından kopan parmakları ile birlikte ambulansa alınarak Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. Kopan parmakların ayrıca özel bir uygulama ile muhafaza altına alınarak dikilmesi için yaralı ile birlikte hastaneye sevk edildiği bildirildi.

Olayın ardından polis tarafından inceleme başlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu