Afyonkarahisar haberleri

Afyonkarahisar’da korkunç olay! Sağlık görevlileri ve polis ekiplerine saldırdı

Afyonkarahisar'da O.G. isimli şahsın akli dengesinin yerinde olmadığı iddiası üzerine hastaneye götürülmek istendi. Bunun üzerine O.G. sağlık görevlilerine direnerek ambulansa taş attı. Kendisini sakinleştirmeye çalışan polisin kafasına da kürekle vurdu. 

Afyonkarahisar Sahipata Mahallesi Kocatepe Polis Merkezi yakınlarında korkunç bir olay yaşandı. Saat 13.00 sıralarında akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen O.G. isimli şahıs rahatsızlanınca ailesi hastaneye götürmek istedi.

AMBULANSA TAŞ ATTI

112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üzerine adrese ambulans gönderildi. Ancak O.G., sağlık görevlileri ile ailesine direnip, ambulansa taş attı. Camı kırılan ambulanstaki sağlık personeli yaralandı. Bunun üzerine bölgeye polis desteği istendi.

POLİSLERE DİRENDİ

Yakındaki polis merkezinden gelen ekipler, O.G.’yi sakinleştirip, ambulansa bindirmeye çalıştı. O.G., eline geçirdiği kürekle de polis ekiplerine küfredip, hakaretlerde bulunarak direndi.

Konuşarak ikna edilmeye çalışılan O.G., elindeki küreği bir polis memurunun başı ile ayağına vurdu. Ardından da kaçarak uzaklaştı. Yaralı polis memuru ve sağlık çalışanı, başka bir ambulansla hastaneye götürüldü.Kaçan O.G. sonrasında yakalandı.

SALDIRI ANI KAMERADA

Olay anı ise çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonu kameralarıyla görüntülendi. Görüntüde O.G.’nin eline geçirdiği kürekle polis memuruna vurması yer alıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler