Afyonkarahisar haberleriGündem

Afyonkarahisar’da kadın cinayeti: 31 yaşındaki kadın öldürüldü!

Ayfonkarahisar’da kadın cinayeti… 31 yaşındaki Ebru Tekin, birlikte yaşadığı K.Ç. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde belediyeye bağlı Heybeli Termal Tesisleri’ne konaklamak için gelen çift arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Çıkan kavga sonucunda K.Ç., Tekin’i bıçaklayarak öldürdü.

Alınan bilgilere göre, Isparta’nın Yalvaç ilçesinde bir süredir birlikte yaşayan K.Ç. ve Ebru Tekin, Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde belediyeye bağlı Heybeli Termal Tesisleri’ne konaklamak için geldi. K.Ç. ile Ebru Tekin arasında, henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesiyle K.Ç., bıçakla Tekin’i öldürdü.

TESLİM OLDU

Cinayetin ardından tesislerden ayrılan K.Ç., Yalvaç’a gelerek polis merkezine teslim oldu. K.Ç.’nin ifadesi üzerine araştırma yapan ekipler, Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ekipleriyle irtibata geçti. Heybeli Termal Tesisleri’ne giden jandarma, Tekin’in cansız bedeniyle karşılaştı.

Ebru Tekin’in cansız bedeni, yapılan inceleme sonrası morga konuldu.K.Ç.’nin, bir süredir işlerinin kötü gittiği ve bunalımda olduğu iddia edilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.