Afyonkarahisar haberleri

Afyonkarahisar’da feci kaza! Sürücü metrelerce sürüklendi

Afyonkarahisar'da trafik kazası meydana geldi. Otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen kazada can kaybı yaşanmazken, motosiklet sürücüsü metrelerce sürüklendi. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı. 

Afyonkarahisar’da otomobil ile motosiklet çarpışarak kaza yaptı. Çarpışmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü metrelerce sürüklendi. Kaza sonucunda can kaybı yaşanmazken, sürücü hafif şekilde yaralandı. Kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, Şuhut ilçe merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, ilçe merkezinden Mahmut köyü yolu istikametine giden otomobil kavşakta motosiklet ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosiklet sürücüsü metrelerce sürüklendikten sonra durabildi. Kazanın ardından yaralanan ve ismi henüz öğrenilemeyen sürücü hafif şekilde yaralandı.

Şuhut ilçe çarşı merkezinde oto galericilik yapan Esnaf Mert Biçer, kavşakta sürekli kaza yaşandığını öne sürerek duruma bir çare bulunmasını istedi.

Biçer, “Genelde bu kavşakta çok günlük kaza, kaza olmasa bile kavga meydana geliyor, ‘yol senindi benimdi’ diye. Herhangi bir yol verme ya da uyarıcı bir levha yok. Allah’tan şu an için büyük bir kaza veya can kaybı olan bir olay yok. Gerekli yerlerin bu kavşakla ilgilenmesini istiyoruz. Dün sabah burada bir motosiklet kazası meydana geldi. Allah’tan can kaybı yok fakat yaralanma var” ifadelerine yer verdi.