Afyonkarahisar haberleriGündem

Afyonkarahisar’da baba 16 yaşındaki kızını boğazından bıçakladı! 

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde sokak ortasında Oktay U. isimli baba 16 yaşındaki kızı H.U. ile nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı.

BOĞAZINDAN BIÇAKLADI

Sokak ortasında tartıştığı 16 yaşındaki kızını boğazından bıçakladı. Vicdansız babanın olayın ardından umursamaz bir şekilde uzaklaşması kamera tarafından anbean kaydedildi.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde Oktay U’nun sokak ortasında tartıştığı kızı H.U’yu boğazından bıçakladığı anlar çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde Oktay U. ile eliyle tekerlekli valiz çeken H.U’nun yan yana kaldırımda yürüdüğü, bir süre sonra Oktay U’nun kızına bıçakla saldırdığı dehşet anları yer aldı. Ardı ardına H.U’ya darbeler indiren Oktay U.’ya çevredeki vatandaşlar müdahale genç kızı kurtardığı, saldırgan babanın ise olayın ardından sakince uzaklaştığı anlar da kamera tarafından anbean kaydedildi.

AFYONKARAHİSAR’A SEVK EDİLDİSaldırıda ağır yaralanan H.U. ise Sandıklı Devlet Hastanesi’ndeki müdahalesinin ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Hastanesi’ne sevk edildi. Olaydan sonra yakalanan Oktay U’nun ise emniyetteki işlemlerinin devam ettiği belirtildi.