Afyonkarahisar haberleri

Afyonkarahisar’da 1 haftadır kayıp olan kadın ölü bulundu!

Afyonkarahisar'da 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen 1 haftadır kayıp olan Dursiye Sağlam, Afyonkarahisar-Konya Karayolu’nda ölü bulundu. Kayıp Dursiye Sağlam'ın kızı Müge Anlıya başvurunca her şey ortaya çıktı.

Afyonkarahisar’da 2 çocuk annesi Dursiye Sağlam, 11 Şubat’ta çalıştığı iş yerinden gece 24.00 sıralarında çıktıktan sonra kadından bir daha haber alınamadı.

MÜGE ANLI’YA BAŞVURDU
Yakınları polise başvururken üzerinden bir hafta geçmesi üzerine kendisinden haber alınamayınca, kayıp kadının kızı Müge Anlı’ya başvurdu.
Programda, Dursiye Sağlam’ın gece iş çıkışı ailesi ile olan sorunundan dolayı konuştuğu Ahmet C. isimli kişiye ulaşıldı. Canlı yayına bağlanan Ahmet C., Müge Anlı’ya; “Dursiye Hanım, benim ablam. Aramızda abi-kardeş ilişkisinden başka bir şey yok.” dedi.

İTİRAF ETTİ
İddialara göre, yıllarca konuştuğu Sağlam’a abla diye hitap eden Ahmet C.’nin şüpheli davranışlarından dolayı Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ekipleri tarafından sorguya çekildiği esnada her şeyi itiraf ettiği öğrenildi.
Öte yandan, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, evli ve 2 çocuk annesi Dursiye Sağlam’ı Afyonkarahisar’a 5 kilometre uzaklıktaki Sülümenli kasabası yakınlarında ölü buldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın