Hırsızlık şüphelisi 2 kadın karakolu birbirine kattı

Kadınlar, getirildikleri polis merkezini birbirine kattı. Polis merkezinde koridora tuvaletini yapan iki kadın, kendilerini engellemek isteyen görevlilere de saldırdı.

Afyonkarahisar 12.01.2015, 18:14 12.01.2015, 18:44
Hırsızlık şüphelisi 2 kadın karakolu birbirine kattı
AFYONKARAHİSAR’ın Sandıklı İlçesi’nde bir işyerinden hırsızlık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kadın, polis merkezini birbirine kattı.

İlçe merkezindeki elektrik malzemeleri satan bir işyerine giren iki kadın, 10 TL değerindeki bir malzemeyi almak için 200 lira verdi. İşyeri sahibi Bilal Şükrüaslan’ın para üstü vermek için hazırladığı 190 liranın yanı sıra, kendi verdikleri 200 lirayı da alarak kaçan iki şüpheli, Şükrüaslan tarafından kısa sürede yakalandı. Üzerlerinde kimlik bulunmayan iki kadın, polis tarafından gözaltına alındı.

İfadesine başvurulan işyeri sahibi Şükrüaslan, "Priz almak istediler. Ücretini sordular. 10 lira olduğunu söyleyince 200 lira çıkardılar. 190 lira para üstü çıkarırken bir priz daha isteyerek beni lafa tutup hem 200 lirayı hem de para üstünü alarak kaçmaya başladılar. Yakalayıp polise teslim ettim" dedi.

Suriyeli oldukları öne sürülen kadınlar, getirildikleri polis merkezini birbirine kattı. Polis merkezinde koridora tuvaletini yapan iki kadın, kendilerini engellemek isteyen görevlilere de saldırdı. Şüpheli iki kadın, kimlik tespitinin ardından adliyeye sevk edilecek.
Yorumlar (0)
26°
açık