ESOB öncülüğünde başlayan “girişimcilik kursu” sona erdi

Afyonkarahisar Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (esob) Bağlı Kahveciler Ve Çay Ocakları Esnaf Odası Tarafından, 25 Kişinin Katılımı İle Başlayan Girişimcilik Kursu Sona Erdi.

ESOB öncülüğünde başlayan “girişimcilik kursu” sona erdi
Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne (ESOB) bağlı Kahveciler ve Çay Ocakları Esnaf Odası tarafından, 25 kişinin katılımı ile başlayan girişimcilik kursu sona erdi.
ESOB, Çalışma ve İş Kurumu, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) iş birliği ile gerçekleştirilen kursa 25 girişimci adayı katıldı.
Yılın son girişimcilik kursunda konuşan ESOB Başkan Vekili Atilla Kocabaş, kursiyerleri tebrik ederek, bundan sonraki ticari hayatlarında başarı diledi. Kocabaş, “Girişimcilik kursunu başarıyla bitirdiniz. Çok yakında belgelerinizi de alacaksınız. ESOB ile Kahveciler ve Çay Ocakları Esnaf Odası olarak yapacağınız ticari faaliyetlerde hep destek olacağız. Hem ailenize, hem Afyonumuza hem de ülke ekonomisine katkı vereceksiniz. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.
YORUM EKLE