Emirdağ’Da Ahde Vefa Projeleri Devam Ediyor

Afyonkarahisar’In Emirdağ İlçe Belediyesi Tarafından Başlatılan “Ahde Vefa” Projeleri Kapsamında Görevli Ekipler Tarafından Cami Ziyaretlerine Devam Edildiği Belirtildi.

Emirdağ’Da Ahde Vefa Projeleri Devam Ediyor

Afyonkarahisar’ın Emirdağ İlçe Belediyesi tarafından başlatılan “Ahde Vefaprojeleri kapsamında görevli ekipler tarafından cami ziyaretlerine devam edildiği belirtildi.
Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’ın başlatmış olduğu proje kapsamında, vefa projeleri gönüllü ekipleri tarafından camilere yapılan ziyaretler ve cami yetkilileriyle birlikte tespit edilen ihtiyaçların tamamlanmasına yönelik faaliyetler sürüyor. Proje ekipleri tarafından Emirdağ İlçesi Yeni Mahalle Camisine bir ziyaret gerçekleşti ve eksiklikler ekipler tarafından tespit edildi. Belediye ekipleri ihtiyaçların giderilmesi için ön çalışmalarını tamamlamak için harekete geçti. Ekipler, caminin su tesisatı ve lavabo eksikliklerin kısa bir süre içerisinde tamamlanacağını ifade ederken, cami yetkilileri de yapılan çalışmalarından memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Kargın’a teşekkürlerini ilettiler.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 22:59
YORUM EKLE