Cumhuriyet Parkında çalışmalar tamamlandı - Haberi

Cumhuriyet Parkında çalışmalar tamamlandı

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un girişimleri ile Cumhuriyet Parkında yapımı devam eden oyun konsolu yenileme çalışmaları bugün tamamlandı.Başkan Recep Bozkurt tarafından ilçe park alanlarında bulunan oyun...

Cumhuriyet Parkında çalışmalar tamamlandı

Afyonkarahisar’ın Şuhut İlçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un girişimleri ile Cumhuriyet Parkında yapımı devam eden oyun konsolu yenileme çalışmaları bugün tamamlandı.

Başkan Recep Bozkurt tarafından ilçe park alanlarında bulunan oyun konsolları yenileniyor. Cumhuriyet Parkında bulunan oyun konsollarının yenileme çalışmaları belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucunda bugün tamamlandı. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt konuyla alakalı yaptığı açıklamada "Şuhut Belediyesi olarak çocuklarımıza ayrı bir önem veriyoruz. Geleceğin mimarı olacak olan çocuklarımızın daha güzel şartlarda aileleri ile vakit geçirebilecekleri oyun alanları inşa ediyoruz. Çocuklarımız için ilçemizde bulunan tüm park alanlarındaki oyun konsollarını yeniliyor daha modern oyun konsolları ile değiştiriyoruz’’ ifadelerinde bulundu.
YORUM EKLE
banner486
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka