Bolvadin’de 2 ayda bitirilen caminin açılışı yapıldı

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde hayırsever Zehra-Mehmet Yaman çifti tarafından yaptırılan ve yaklaşık 2 ay gibi bir sürede tamamlanan caminin açılışı protokol üyeleri tarafından yapıldı.Yaklaşık 300 kişiye hizmet verecek olan...

Bolvadin’de 2 ayda bitirilen caminin açılışı yapıldı
Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde hayırsever Zehra-Mehmet Yaman çifti tarafından yaptırılan ve yaklaşık 2 ay gibi bir sürede tamamlanan caminin açılışı protokol üyeleri tarafından yapıldı.
Yaklaşık 300 kişiye hizmet verecek olan Zehra-Mehmet Yaman Bekirağa Cami’nin yaklaşık 2 ayda tamamlandığı belirtildi. Caminin açılışı ise Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından Bolvadin ilçe Müftüsü Muammer Kavşak’ın ettiği dualarla yapıldı.
Açılış törenine Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erkan eski Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreninda bir konuşma yapan Erkan, caminin 2 ay gibi kısa bir sürede yapıldığına dikkat çekerek, “Caminin 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlayarak hizmete hazır hale getirilmesinde başta hayırsever Zehra-Mehmet Yaman’a ve camimizde emeği geçen iş adamı Ceylan Emet’e teşekkür ederim" dedi.
Öte yandan, açılış sonrası vatandaşlara aşure ikram edildi.
YORUM EKLE