Başkan Konak, terör saldırısını kınadı

Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da yapılan terör saldırısı ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.Başkan Konak, yapılan terör saldırısında şehit...

Başkan Konak, terör saldırısını kınadı
Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da yapılan terör saldırısı ile ilgili bir kınama mesajı yayınladı.
Başkan Konak, yapılan terör saldırısında şehit olan ve yaralananların yürekleri dağladığını hatırlattığı mesajında “Terör örgütlerinin tümü maşadır. Onları kimlerin kullandığı da ortadadır. Bugün bizi yakan terör, yarın bir gün teröre destek verenleri de yakacaktır. Ama şunun bilinmesinde yarar var. Türk insanı birlik ve beraberliği ile her şeyin üstesinden gelecek güçtedir. Hiçbir zaman terör örgütleri saldırıları ile ülkemizin kararlı ve sonuç alıcı mücadelesini olumsuz yönde etkilemeyecektir. Terör, terör örgütleri, teröristler ve bunların arkasındaki destekçileriyle Türkiye’nin mücadelesi terör bitinceye kadar devam edecektir. Güvenlik güçlerimizin terörle mücadelesini hiçbir terör örgütü ve destekçileri sekteye uğratamaz” ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE