Başkan Acar’dan şehit Taşbaş’a büyük vefa

Afyonkarahisar Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, meclis kararı ile Şehit İzzet Alper Taşbaş olarak ismi değiştirilen Cebri Boru Sokağın yeni tabelasını kendi elleri ile monte etti.Türkiye Harp Malulü Gaziler Dul ve Yetimleri Derneği Dinar...

Başkan Acar’dan şehit Taşbaş’a büyük vefa
Afyonkarahisar Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, meclis kararı ile Şehit İzzet Alper Taşbaş olarak ismi değiştirilen Cebri Boru Sokağın yeni tabelasını kendi elleri ile monte etti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Dul ve Yetimleri Derneği Dinar Temsilcisi Hasan Ceylan, şehit aileleri ile birlikte geçtiğimiz aylarda Başkan Acar’ı ziyarete ederek ilçedeki şehitlerin isimlerinin sokak ve caddelere verilmesi talebinde bulunmuştu. Talep üzerine harekete geçen Başkan Acar, belediye meclisine Pazar Mahallesinde bulunan Cebri Boru Sokağın isminin “Şehit İzzet Alper Taşbaş” olarak değiştirilmesini önerdi. Başkan Acar’ın önerisi ile alınan meclis kararı doğrultusunda sokağın ismi Şehit İzzet Alper Taşbaş olarak değiştirildi. Sokağın yeni isminin tabelasını ise Başkan Acar kendi elleri ile monte etti.
YORUM EKLE