banner123

Başarılı atletlerden Başkan Çoban’a ziyaret

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu’nun 2018 faaliyetleri kapsamında Bursa’da düzenlenen Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda Afyonkarahisar’ı başarıyla temsil eden sporcular, Engelliler Meclis Başkanı Mesut Yurt ile birlikte Belediye...

Afyonkarahisar 03.05.2018, 14:52
Başarılı atletlerden Başkan Çoban’a ziyaret

Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu’nun 2018 faaliyetleri kapsamında Bursa’da düzenlenen Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda Afyonkarahisar’ı başarıyla temsil eden sporcular, Engelliler Meclis Başkanı Mesut Yurt ile birlikte Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı ziyaret etti.

Bursa’da düzenlenen Türkiye Atletizm Şampiyonasına beş sporcuyla katıldıklarını ve ilimize beş madalya ile döndüklerini söyleyen Engelliler Meclis Başkanı Mesut Yurt, organizasyona katılımları konusunda Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’dan büyük destek aldıklarını ifade ederek kendisine teşekkür etti. Başarılı atletler Kübra Saltık Sönmez, Çetin Sarıgül ve Gülbahar Olucak ise şampiyonada aldıkları 5 madalya ile Afyonkarahisar’ı en güzel şekilde temsil ettiklerini ifade ederek desteklerinden dolayı Başkan Çoban’a teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Yorumlar (0)