Ağaç İşleri Odasının girişimcilik kursu tamamlandı

Afyonkarahisar Ağaç İşleri Odası tarafından açılan ve 30 kursiyerin eğitim gördüğü girişimcilik kursunun tamamlandığı belirtildi.30 kişilik gruplar halinde yapılan girişimcilik kursunun büyük rağbet gördüğünü belirten Başkan Suat...

Ağaç İşleri Odasının girişimcilik kursu tamamlandı
Afyonkarahisar Ağaç İşleri Odası tarafından açılan ve 30 kursiyerin eğitim gördüğü girişimcilik kursunun tamamlandığı belirtildi.
30 kişilik gruplar halinde yapılan girişimcilik kursunun büyük rağbet gördüğünü belirten Başkan Suat Diler, “Yeni girişimcilerimize başarı diliyorum. Hepsine yapacakları ticari faaliyetlerde başarı diliyorum. Önemli olan Afyonumuza ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır” dedi.
ESOB Proje Müdürü İsmail Armağan tarafından verilen girişimcilik kursuna katılanlar toplu halde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak, “Girişimcilik kurslarına gösterilen ilgiden son derece memnunuz. İnşallah kursu bitiren her birey ailesine, şehrine ve ülkesine katkı sağlayan işyerleri açar” diye konuştu.
Afyon Ağaç İşleri Odası tarafından açılan girişimcilik kursunun bitmesi nedeniyle bir araya gelen yeni girişimcilere ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, Başkan Diler, Başkan Vekili Ali Pala ile yönetim kurulu üyeleri Yusuf Balık ve Ömer Bozoklu başarı diledi.
Afyon Ağaç İşleri Odası’nın açtığı girişimcilik kursunu başarıyla bitirenlere sertifikaları önümüzdeki günlerde törenle verileceği de kaydedildi.
YORUM EKLE