Gündem

Adana'da 5 yaşındaki çocuğun kafası demir kapıya sıkıştı!

Adana’nın Seyhan ilçesinde baba Halid El Mahmut, bir çiftlikte çiftçilik yapmaya başladı. Öğlen saatlerinde Halid El Mahmut büyük oğlunu okula götürmek için otomatik demir kapıyı sonuna kadar açıp çıktı. 

KAFASI OTOMATİK DEMİR KAPIYA SIKIŞTI
El Mahmut’un 5 yaşındaki oğlu Omar Halid El Mahmut’ta otomatik kapı yanında oynamaya başladı. Bir süre otomatik kapının demir korkulukları arasında oynayan çocuk, otomatik kapı kendi kendine kapanmaya başlayınca kafası demir korkuluk ile otomatik kapı arasında sıkıştı.

HAYATINI KAYBETTİ
Anne de evde bulaşık yıkadığı için çocuğun sesini duymayınca çocuk feci şekilde hayatını kaybetti. Okuldan gelen baba çocuğunu yaralı halde görünce hemen polisi aradı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri çocuğun öldüğünü belirledi.

Çocuk cansız bedeni demir korkuluk ile kapı arasında sıkışmış halde kalırken anne ve baba gözyaşlarına boğuldu. Anne ve babanın ağıt yakıp feryat etmesi yürekleri dağladı. Olay yeri inceleme ekipleri kaza yerinde inceleme yaptıktan sonra çocuğun cesedi otopsi için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı.

Bir cevap yazın