Magazin

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yeni fotoğrafları ortaya çıktı!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile ilişkisine devam ediyor. Altunkaya, koronavirüs nedeniyle ülkeye giriş-çıkışlar kapatılınca Dominik'ten dönemedi. Çiftin yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile şu sıralarda Dominik’te beraber zaman geçiriyor. Altunkaya, salgın nedeniyle ülkeye giriş-çıkışlar kapatılınca Dominik’te mahsur kaldı. Bu süreyi sevgilisiyle geçiren Altunkaya, sosyal medya hesabından sevgilisi Acun Ilıcalı ile yeni fotoğraflarını paylaştı. Bu fotoğraflar sosyal medyada gündem oldu.

DOMİNİK’TEN DÖNEMEDİ

Bir çocuğunun annesi Şeyma Subaşı ile tek celsede boşanan 50 yaşındaki Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başladı. Koronavirüs salgınından önce Survivor çekimlerini yapan Acun Ilıcalı’nın yanına giden Altunkaya, ülkeye giriş ve çıkışlar kapatıldığı için Dominik’te mahsur kaldı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bu süreci birlikte geçiren Ayça ile Acun Ilıcalı, sarmaş dolaş pozlar vermeye başladı. İkilinin pozları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Fotoğrafı görenler ise “Artık aşklarını gizlemiyorlar” yorumunu yaptı.

İşte çiftin yeni pozları…