Magazin

Acun Ilıcalı’dan ‘Türkiye’ye döneceği’ yönündeki haberlere ilişkin açıklama!

Survivor çekimleri için Dominik'te olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan 'Türkiye'ye döneceği' haberlerine ilişkin açıklama geldi. Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, haberleri yalanlayarak Türkiye'ye dönmeyeceğini açıkladı.

Survivor çekimleri için Dominik’te bulunan Acun Ilıcalı, ekibinin ve kendisinin Türkiye’ye döneceği yönünde çıkan haberleri yalanladı. Ilıcalı, Twitter hesabından konuya ilişkin açıklama yaptığı açıklamada, kendisinin Türkiye’ye dönmeyeceği yalnızca elenen yarışmacıların ve ekibin bir kısmının Türkiye’ye döneceğini belirtti.

Program çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi, THY’ye ait uçakla İstanbul’a döndükten sonra Kovid-19 tedbirleri kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtta 14 gün gözetim altında tutulacağı iddia edilmişti. Acun Ilıcalı’dan çıkan haberlere açıklama geldi.

AA’dan geçen habere göre, Survivor 2020 yarışma programının çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı ve ekibin bir kısmı, Türk Hava Yolları’na (THY) ait uçakla 14 Mayıs’ta İstanbul’a gelecek ve Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda 14 gün karantinada tutulacağı iddia edilmişti.

ELENEN YARIŞMACILAR VE EKİBİN BİR KISMI DÖNECEK

Acun Ilıcalı’nın sosyal medyadan yaptığı açıklamaya göre, Survivor’dan elenen yarışmacılar, program ekibinin bir kısmı ve bölgedeki Türkler, yarın Türkiye’ye dönmek üzere yola çıkacak.

ACUN ILICALI’DAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Türkiye’de dönmeyeceğini ve Dominik’te kalmaya devam edeceğini açıkladı. Ilıcalı, ”Türkiye’ye döneceğim haberi yanlış, bölgedeki vatandaşlarımızı bulundukları adalardan alıp ekibimizin bir kısmıyla Türkiye’ye yolluyoruz, özlem doluyum o ayrı..” dedi.