Magazin

Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut açıklaması!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yaşadığı sakatlık nedeniyle elenmek zorunda kalan ünlü tiyatrocu Ersin Korkut ile ilgili Ahmet Ercanlar'ın canlı yayınına katılarak önemli açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı'ya Ersin Korkut'un köpeğinin ölmesini reyting malzemesi yapmaması hakkında fikirlerini açıkladı.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı Ahmet Ercanlar’ın canlı yayınına katılarak Survivor 2020’de yarışan ve sakatlığı nedeniyle elenmek zorunda kalan ünlü tiyatrocu Ersin Korkut ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

FİKİRLERİNİ AÇIKLADI

Survivor’da yarışan ve sakatlık sebebiyle elenen Ersin Korkut’un köpeği Mess’in ölümü herkesi üzmüştü. Ilıcalı bu haberi yayın sırasında vermemiş ve Ersin’in haberi aldığı anları da daha sonra yayınlamamıştı. Acun Ilıcalı’nın Ersin Korkut’un acısını reyting malzemesi yapmaması gündem olmuştu. Ilıcalı Ahmet Ercanlar’ın canlı yayınına katılarak bu duruma dair fikirlerini açıkladı. Ilıcalı’nın açıklaması şöyle:

“BEN YAYINA KENDİM OLARAK ÇIKTIM”

“Seyircilerimiz bizi yıllardır takip ediyor zaten. Reyting matematiği için değerleri hiçe saymam. Ben hayatım boyunca insanları üzmemeye çalışan biriyim. Buradaki konu şu: Ben reyting mekanizmasından yayına çıkmadım. Ben yayına kendim olarak yayına çıktıktan sonra reytinge ulaştım. Ben insanlara kendi samimiyetimi kabul ettirdim ve evlere girebildim. O iletişimi kurabildim.

Reyting bundan sonra geliyor. İnsanlar sana inanıyor ve izliyorlar. Biz önce kendimizi inandıralım, bize güvensin reyting matematiği var.