Magazin

Acun Ilıcalı'ya aylık gelirini sordular! Bakın ne cevap verdi?

Bircan Bali ve Ece Erken’in sunduğu Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Acun Ilıcalı’dan samimi açıklamalar geldi. Meslek hayatına nasıl başladığını anlatan Ilıcalı’ya sorulan “Aylık geliriniz ne kadar” sorusuna aldıkları cevap izleyenlerin yüzünü güldürdü.

“YAPIMCILIĞI ÇOK SEVİYORUM”
Mesleğe nasıl başladığını anlatan Acun Ilıcalı, “Ben yapımcılığı çok seviyorum. Muhabirlikle başladım. Muhabir hem yapımcı hem sunucu gibi bir şey bana göre. Şimdi aynı sistemi biraz büyüttüğümü düşünün. Yapımcılığı çok seviyorum.” dedi.

“6 SAAT HEP BRABER HESAPLAMAMIZ LAZIM”
Kişisel zevklerinden bahseden Acun Ilıcalı, Ece Erken’in “Aylık gelirin ne kadar?” sorusu üzerine “Bizim bunu 6 saat hep beraber hesaplamamız lazım. Meksika’dan ne kazandık falan diye. İyi kazanıyorum diyelim.” cevabını verdi.

“BİR ÇOCUK DAHA OLABİLİR”
4 çocuğu olan Acun Ilıcalı, çocukları çok sevdiğini söyleyerek “Benim annem 7 kardeşti. 10 yaşındayken ben, beni ananemlerim evine yollamışlardı. O yüzden ses olayına alışkanlığım var. Kendi kızlarıma karşı duygularım farklıdır. Şımarık çocuklara karşı antipati duyuyorum. Bir çocuk daha olabilir. Bir şey planladığım yok da, çok seviyorum çocukları ama.” diyerek bombayı patlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı