GündemMagazin

Acun Ilıcalı Survivor 2023’te 2. yarışmacının kim olduğunu açıkladı!

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2023 ile ilgili açıklama yapıldı. Survivor 2023’ün kadrosu ile ilgili açıklamada bulundu. Yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın yaptığı Survivor yarışmasında kadronun şekillenmeye başladığı öğrenilirken Acun Ilıcalı ise 1. yarışacak kişinin Berdan Mardini olduğunu açıklarken 2. yarışmacının ise kim olduğunu duyurdu.

Survivor 2023’te yarışacak ikinci ünlü ise Ümit Erdim oldu.

ÜMİT ERDİM KİMDİR?

15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlkokul ve ortaokuldan sonra, İzmit Atılım Anadolu Lisesi’ni bitirdi. 1998 – 2003 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında oynadı.

1997 yılında Böyle mi Olacaktı adlı dizide konuk oyuncu olarak başladığı sanat yaşamı Hayat Bilgisi, Gönül ve Selena adlı dizilerle devam etmiştir. Birçok dizide rol almıştır.

Katıldığı Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasında birinci olmuştur. Mike adında bir köpeği vardır. İstanbul’da bir lokanta işletmektedir. 2015 yılının Ocak ayında 3. sezonu başlayan “Benzemez Kimse Sana” programında jüri üyeliğini yapmıştır. 22 Mayıs 2017 yılında Seda Çınar ile evlenmiştir.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Survivor’ın yeni sezon tanıtımını yapan Ilıcalı, ‘Ada yaşamı ya da performansın dışında aklın da ön planda olduğu yeni bir Survivor geliyor. ‘Yaşım var, hafif kilom var, çok yüzemem, çok koşamam’ demeyin belki de pratik zekanız size oyunları kazandıracak’ ifadelerini kullanmıştı.