Magazin

Acun Ilıcalı kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi ile bir o adada bir bu adada

Acun Ilıcalı sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ve ünlü arkadaşlarıyla o ada senin bu ada benim dolaşıyor. Kendisinden 30 yaş küçük yeni sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile Miami’den dönen Acun Ilıcalı, şimdi de Çeşme ile Yunan Adaları arasında mekik dokuyor. Ilıcalı’yı, önceki gün Alaçatı’da kalabalık kız arkadaş grubunu sürat teknesiyle gezdirirken görüntülendi.

HADİ MİKONOS’A GİDELİM

Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki genç sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile ABD’den döndü, yazı Çeşme’deki villasında geçiriyor.

Geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisini Mikonos adasına götüren Ilıcalı, bir yandan da sürekli ünlü misafirlerini ağırlayıp eğlenceli günler geçiriyor.

ESKİ MANKEN ERON DA VAR
Son olarak eski Fenerbahçeli Van Hooijdonk, Oğuzhan Koç, Yağmur Tanrısevsin ve İbrahim Büyükak’ı ağırlayan Acun, önceki gün de aralarında eski manken Esra Eron’un da olduğu kalabalık kız grubunu marinadan aldı.

HER YOLU DENİYOR

Çıtır sevgilisini mutlu etmek için her yolu deneyen Acun Ilıcalı, bu kez göz alıcı sürat teknesini kullandı! Sevgilisi ve aralarında Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Van Hooijdonk’un da olduğu arkadaşlarını teknesine alan Ilıcalı, Çeşme’den Mikonos’a geçti.

GÖZDEN KAYBOLDULAR

Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisi ve arkadaşlarının içinde olduğu sürat teknesiyle Çeşme açıklarında gözden kayboldu…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı